AB TrelleborgsHem | Huvudkontor och uthyrning: Västergatan 4 | Telefon 0410 - 19050 | e-post: info@trelleborgshem.se I Login:Intranet 


  Så här kontaktar du oss  
  HUVUDKONTOR  
 
Adress: Västergatan 4, 231 64 Trelleborg
Öppettider: mån - tors kl 10-12, 13-15 samt fre kl 10-12
Telefon: 0410-190 50 mån - fre kl 8-16
Fax: 0410-486 04
 
  UTHYRNING  
 
Lägenheter 
Telefon: 0410-190 57 eller 0410-190 50
 
Lokaler 
Telefon: 0410-190 64
 
  FELANMÄLAN OCH STÖRNINGSÄRENDEN  
 
Kontaktpersoner i ditt område, se även trappanslag.
 
Område 1 - Delfinen/Gravströmmen/Hallasvängen 
Bovärdskontor Västergatan 4 
Ellenor Ahlgren 0709-61 02 45, ellenor.ahlgren@trelleborgshem.se 
Serkan Kan 0709-61 02 57, serkan.kan@trelleborgshem.se 
Azem Dizdarevic 0709-61 02 56, azem.dizdarevic@trelleborgshem.se 
Daniel Nilsson 0709-610 258, daniel.nilsson@trelleborgshem.se 
 
Område 2 - Malörten/Akka 
Bovärdskontor Malörtsvägen 20 
Roger Westerlund 0708-19 05 11, roger.westerlund@trelleborgshem.se 
Christer Andersson 0708-19 05 06, christer.andersson@trelleborgshem.se 
Gustaf Lusth 0709-61 02 43, gustaf.lusth@trelleborgshem.se 
 
Område 3 - Fagerängen/Bildsnidaren/Boktryckaren 
Bovärdskontor Syster Jennys väg 28 
Jan-Eve Ohlström 0708-19 05 12, jan-eve.ohlstrom@trelleborgshem.se 
Fikret Crnojevic 0709-61 02 55 fikret.crnojevic@trelleborgshem.se 
Belinda Jakobsson 0709-61 02 47
Rifet Cehajic 0709-61 02 40, rifet.cehajic@trelleborgshem.se 
Richard Hansson 0708-98 92 98, richard.hansson@trelleborgshem.se 
 
Område 4 - Anderslöv/Smyge/Gislöv 
Bovärdskontor Backavägen 2, Anderslöv 
Niklas Lindström 0709-61 02 52, niklas.lindstrom@trelleborgshem.se 
Hans Åkerman 0709-61 02 51, hans.akerman@trelleborgshem.se 
 
Besiktningar 
Sabina Cehajic 0709-61 02 46, sabina.cehajic@trelleborgshem.se 
 
 
Bovärdskontoren är öppna måndag, onsdag och fredag kl 11.00 - 12.00 
 
  AKUTA ÄRENDEN EFTER KLOCKAN 16.00 SAMT HELGER  
 
Örestads bevakning 
Telefon: 040-93 12 70
 
  HYRES- OCH FAKTURABETALNINGAR  
 
Telefon: 0410-190 53